Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння з нагоди престольного свята Михайлівського храму с. Буща

21 листопада 2021 року Божого (8 листопада за ст.ст.), у день Собору Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних, з нагоди престольного свята у Свято-Михайлівському храмі с. Буща було звершено урочисті богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого на запрошення настоятеля  храму ієрея Петра Майби очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії Гурбинського монастиря та запрошеного духовенства.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

На запричасному святкову проповідь виголосив прот. Тарас Гордон настоятель Свято-Онуфріївського храму с. Дермань.

Після Літургії за традицією було звершено святковий молебень та урочистий хресний хід з читанням Святого Євангелія та окропленням вірян святою водою, які завершилися уставним многоліттям та співом церковного гімну «Боже Великий Єдиний».

По завершенні богослужінь до присутніх з повчальним та вітальним словом звернувся архімандрит Онуфрій, отець-намісник висловив слова подяки настоятелю за запрошення.

Також отець-архімандрит подявував Величку Володимир Вікторовичу та компанії Вольтагро за подарований євхаристійний набір для храму, меценатам та усім, хто ревно трудиться во славу Божу, піклується про красу дому Господнього та дбає про розвиток Свято-Михайлівської парафії.

В свою чергу настоятель храму також привітав усіх зі святом і висловив щиру подяку о. Онуфрію та усім присутнім священнослужителям, парафіяльному хору і вірянам за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського

чоловічого монастиря на Повстанських могилах