Архімандрит Онуфрій співслужив митрополиту Олександру у місті Корець

11 литопади 2021 року Божого на запрошення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та з благословення священноархімандрита Гурбинського монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Іларіона намісник Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) взяв участь у Божественній Літургії в Свято-Воскресенському храмі м. Корець.

Очолив богослужіння на своїй малій батьківщині Високопреосвященнійший Владика Олександр у співслужінні архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, єпископа Хмельницького і Кам`янець-Подільського Павла.

Йому також співслужили настоятель храму протоієрей Іоан Мациканич.

За богослужінням були вознесені молитви як за здоров`я всіх воїнів, захисників української держави, так і за спокій тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України. Також була піднесена молитва за швидке припинення пандемії.

Наприкінці богослужіння Його Високопреосвященство митрополит Олександр привітав свою маму Надію з днем народження, до привітань долучились і  присутні архієреї.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах